Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » KURUMSAL » FİRMA PROFİLİ

FİRMA PROFİLİ

Firmamız 1982 yılında kurulmuş olup 1986 tarihin de  Kayseri Ticaret Odasınca da tescillenerek  Kayseri ve Civarında Elektrik-Elektronik-Otomasyon – İnşaat ve Taahhüt işlerinde hizmet vermektedir.  Firmamız kuruluş gününden günümüze kadar düzenli, sistemli ve ileriye yönelik çalışma prensibiyle hareket ederek  Kayseri ve Çevre İllerde Elektrik Üstyapı ve Altyapı işleri olarak bir çok hizmetler vermiştir.

Işın Mühendislik, Müşteri odaklı çalışmayı kendisine gaye edinmiş, müşteri isteklerini en üst derecede tatmin etmeyi amaçlayıp iç pazarda yer edinmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmalarını her yıl arttırma gayreti içerisindedir. Bununda sonucu olarak gelişmekte olan şehrimizdeki büyük projeler arasında yer alan Kayseri Raylı Sistem Projesi , Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu, Kayseri Kent Güvenlik Yönetimi (MOBESE) , Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi ve Kayseri Şehirler Arası Otobüs Terminali  gibi büyük projeleri taahhüdü doğrultusunda tamamlamıştır. Ayrıca Kayserinin Sanayi Şehri olmasını sağlayan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi gibi büyük bir projede  On yıldır hizmet vermekte olup yaklaşık 400.000 mt kablo yeraltına alınmıştır ve diğer etaplarda da çalışmalarını başarı ile tamamlamıştır. 

Yeni yapılan Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesin de de yaklaşık 175.000 mt  kablo yeraltına alarak hava-i hatların demontajını tamamlamıştır. Güncel olarak Kayserinin Büyük projeleri arasında yeralan Anadolu Harikar Diyarınında Elektrik Alt ve Üst Yapı çalışmalarını tamamlamıştır.

Firmamız Kayseri İli Hinterland alanı içerisinde Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. nin Alçak Gerilim Abonelerinin Enerji Kesme-Açma ve On Yıllık Damga Süresini Doldurmuş sayaçların Sökme- Takma Hizmetine de 5 Yıl süre ile başarı bir şekilde devam etmektedir.

Firmamız bünyesinde hali hazırda 10 adet Elektrik – Elektronik Mühendisi 90 adet Tekniker ve Teknisyen ,  100 adet de vasıflı eleman olarak toplam 200 Personel çalışmaktadır.

Ayrıca firmamız hizmetini tescil etmek amacıyla 2004 yılından itibaren İSO 9001:2008 Kalite Sistem Yönetim Belgesi alarak kalite ve güvencesini tescillemiştir.

Firmamıza ait referanslarımızın tarafınızdan olumlu karşılanacağını umar, taahhüdünüzde bulunan işlere teklif vermek ister, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.